بخش اتوماسیون صنعتی

این بخش با توجه به تجربه چندین ساله و همچنین توان علمی و عملی خود، همکاری گسترده ای را با شرکتهای برق منطقه ای و صنایع و کارخانجات در سطح کشور ایجاد نموده است. عمده فعالیتهای این بخش به صورت EPC ( طراحی – تامین کالا – نصب و راه اندازی ) به قرار زیر میباشد:

1- مراکز دیسپاچینگ انتقال (AOC)، مراکز دیسپاچینگ فوق توزیع (RDC)، مراکز دیسپاچینگ توزیع

2- سیستمهای اسکادا و مانیتورینگ و کنترل صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

3- سیستمهای BMS و SCADA مربوط به مترو

4- ترمینالهای فیبر نوری SDH و NGSDH و ACCESS

5- سیستمهای کنترل و مانیتورینگ صنایع دیگر ( شیمیایی، غذایی و ... )

در راستای تامین هرچه بهتر کالا، شرکت شگرد الکترونیک هم اکنون نمایندگی شرکت معظم چینی Dongfang، تولید کننده RTU، BCU و ارائه دهنده انواع نرم افزارهایDCS و مراکز دیسپاچینگ برق و همچنین شرکت تایوانی HC، تولید کننده انواع ترانسدیوسرها و دستگاههای اندازه گیری مقادیر برق، میباشد.

ضمناً ارتباط نزدیک با دیگر شرکتهای معتبر خارجی و داخلی مانند PSI، VA TECH CNI، ABB، SIEMENS، WIKA، Rosemount، Krohne ، Advantech، Endress+Houser ، Citect، Trio و ... از یک سو و همکاری متخصصان مربوطه از سوی دیگر موجب گشته تا این شرکت بتواند در موارد زیر به نحو احسن در خدمت صنعت استان و جنوب کشور باشد:

تهیه تجهیزات و ملزومات مختلف صنعت به صورت بهینه از شرکتهای خارجی و ایرانی

طراحی و اجراء پروژه های مختلف

پشتیبانی فنی مهندسی وخدمات پس از فروش

پشتیبانی اطلاعاتی و آموزشی

لازم به ذکر است که شرکتهای فوق بزرگترین تولید کنندگان محصولات ابزار دقیق، کنترلی، تابلوهای برق و مخابرات و شبکه های انتقال Data در زمینه تخصصی صنعت برق و نفت و گاز و پتروشیمی بوده و تولیدات آنها با استاندارد بین المللی ایمنی روز دنیا طراحی و تولید میگردد.

فعالیت های انجام شده >>>